Aksiyon Oyunları

Battlefield I

DICE yapımı olan Battlefield serisinin Birinci Dünya Savaşı konulu aksiyon oyunudur. Oyunda hem hikaye modu, hem de çok oyunculu modu mevcuttur. Hayatta kalmanıza gerek yok diyerek cepheye sürüldüğünüzü düşünün. Battlefield I bizlere savaşın kahramanlıklardan ibaret olmadığını gösteriyor. İster İtalyan saflarında Alman hatlarına hücum edin, ister Gelibolu’da İttifak devletlerinin tarihteki en büyük donanmasına karşı savunmaya geçin! Oyun Steam’de 279.99 TL’dir.

Call of Duty: WWII

Oyun dünyasına sinematik oynanışı hediye etmiş, içerisindeki dramatik sahneler ile gözlerimizden yaşlar getirmiş Call of Duty serisinin İkinci Dünya Savaşı konulu aksiyon oyunudur. Oyunumuz bizleri Normandiya Çıkarması ile karşılıyor. Hikaye boyunca gerçekçi konuşmalar ile bizi kendine çeken, cephedeki durumu en iyi özetleyen oyunlardan biridir. Sert bir çıkarma ile başlayıp, Alman birimlerini sabote ederek savaşın seyrini değiştirmeye çalışın! Bakalım siz bu kanlı savaşın kaderini değiştirebilecek kadar yetenekli misiniz?
Oyun Steam’de 209.00 TL‘dir.

Sea of Thieves

Gerçek bir korsan gibi denizlere açılın ve önünüze geleni yağmalayın! Rare Ltd firmasının bizlere sunduğu bu oyunda tayfanızı toplayıp denizlere hükmedebilir, oyun ana ve yan hikayelerini oynayıp gizemleri çözebilirsiniz. Gerek grafikleri, gerekse hikayeleri ile bizleri kendisine çeken Sea of Thieves, yaptığı anlaşmalar ile bizlere film dünyasında ün kazanmış Jack Sparrow karakterinin hikayesini deneyimleme fırsatı da sunuyor. Cesaretini toplayıp denizlere açılabilecek misin, yoksa karada mı kalacaksın?! Oyun Steam’de 61.00 TL‘dir.

Valheim

Baltanı hazırla genç viking, Valhalla’ya gidebilmek için uzun bir macera seni bekliyor! Iron Gate AB yapımı olan oyunumuzda kendi evimizi yapabileceğimiz, türlü yaratıklarla savaşabileceğimiz pek çok özellik sizleri bekliyor. Oyunda belirli yaratıkları öldürerek Valhalla’ya ulaşmaya çalışıyoruz ama bunlara uğraşırken hayatta kalmamız gerek. Oyun hem tek kişilik hem de çok oyunculu seçenekleri sunarak arkadaşlarınızla keyifli saatler geçirebileceğiniz deneyimler sunuyor. Gerçek bir viking gibi Valhalla’ya ulaşmaya mı çalışacaksın, yoksa sessiz mi kalacaksın?! Oyun Steam’de 32.00 TL’dir.

Zombie Army Trilogy

Sizce zombi asker projesi yapılabilir mi? İşte bu oyun bizlere Almanların bu projeyi yaptığını ve onlarla verdiğimiz mücadeleyi anlatıyor. Rebellion yapımı olan oyunda 4 kişilik bir ekip ile Alman zombi askerlerini öldürerek ilerlemeye ve Hitler’i yok etmeye çalışıyoruz. Zaman zaman sizleri zorlayacak, zaman zaman da rahatlatacak bir oyun arıyorsanız bu oyun tam size göre! Silah mekanik ve çeşitliliğiyle bizleri dünyasına sürükleyen oyunda hem tek oyunculu hem de çok oyunculu oynayabiliyoruz. Silahını kapıp zombi askerleri yok etmeye gelmeyi düşünüyorsan, senin için de yerimiz var! Oyun Steam’de 65.00 TL’dir.